Ο Έξυπνος δρόμος για την εκμάθηση των Η/Υ

Η Smartway Studies - Μαθητικό Εργαστήρι ιδρύθηκε το 1999 με σκοπό να προσφέρει ολοκληρωμένες, πρωτοποριακές και ανταγωνιστικές υπηρεσίες στον χώρο της  εκπαίδευσης, αρχικά των ηλεκτρονικών  υπολογιστών, συνεργαζόμενη με τους μεγαλύτερους φορείς πιστοποιήσεων του δημοσίου αλλά και παγκόσμιους όπως η Microsoft, και μετέπειτα με την ανάπτυξη ειδικών κέντρων μελέτης και αγγλικών.

Τα τελευταία χρόνια η Smartway Studies - Μαθητικό Εργαστήρι πρωτοπορεί με ειδικά διαγνωστικά ψυχομετρικά τεστ στην ανακάλυψη του μαθησιακού τύπου κάθε μαθητή και σε συνεργασία με ειδικούς συμβούλους μπορεί και αξιοποιεί στο μέγιστο τις δυνατότητες του μαθητή με συγκεκριμένες τεχνικές που εδραιώνουν  την εμπιστοσύνη και αυτοπεποίθηση του.

Υιοθετώντας την πελατοκεντρική φιλοσοφία, παρέχουμε αναβαθμισμένο επίπεδο εκπαίδευσης καθώς ο κάθε σπουδαστής είναι μοναδικός. Η επιτυχημένη πορεία της Smartway οφείλεται στα έμπειρα στελέχη, τον άριστα
τεχνολογικά ψηφιακό εξοπλισμό και την σύγχρονη κτιριακή υποδομή προσφέροντας πάντα υψηλής ποιότητας
υπηρεσίες με σεβασμό προς τους εκπαιδευόμενους.

• Προσαρμόζουμε στην ελληνική πραγματικότητα όλες τις σύγχρονες τάσεις της διεθνούς εκπαίδευσης.

• Σχεδιάζουμε μαζί το μέλλον σας με υπερσύγχρονα εκπαιδευτικά προγράμματα προσαρμοσμένα στις δικές σας ανάγκες με την κατηγορία εφαρμογών CBT.

• Εκμάθηση Η/Υ και αγγλικών από το σπίτι μέσω internet (e-learning).

• Εκπαιδευτικοί σύμβουλοι άρτια καταρτισμένοι βρίσκονται δίπλα σας καθ’ όλη την διάρκεια σπουδών.

• Επιλέγουμε, εκπαιδεύουμε και επιμορφώνουμε συνεχώς καθηγητές υψηλών προδιαγραφών πιστοποιημένους από την Microsoft.

• Ενισχύουμε την πρωτοβουλία και την κρίση των μαθητών.

• Θέτουμε τις σωστές βάσεις από την αρχή με ολιγομελή τμήματα.

• Διαθέτουμε σαφή χρονοδιαγράμματα σπουδών.

Άλμπουμ

Πως θα μας βρείτε

Επικοινωνία

Κέντρο Σχολικής Μελέτης Αγγλικών & Πληροφορικής | Μαθητικό Εργαστήρι - Smart Way